ONLINE TERAPIE

 

Je vhodná zejména tehdy, pokud se necítíte dobře nebo se vám opakují situace v životě a reagujete v nich neadekvátním způsobem případně vás situace omezují či paralyzují.


Práce s programy a nastaveními v naší hlavě

Vychází z různých terapeutických směrů a přístupů. Například metody kvantových terapií Dr. Kinslowa , Kvantových oprav,  metody RUŠ, kineziologie a mnohých dalších, které volím individuálně dle potřeb klienta a daného tématu, se kterým pracujeme.

Změna mentálních nastavení je založená na zpracování programů v naši mysli, které nám způsobují diskomfort v našem životě. Pracujeme s příčinami a ne důsledky.

Principem je, aby člověk pochopil, že všechno se dá změnit a že jen my jsme zodpovědní za vlastní emoce. Není to o lidech kolem nás, ale v nás.

Např. štve mě manželka, řve po mně a mě to dělá nepříjemně.

(V dětství jsem měl maminku, která byla nepříjemná a křičela po mně a já se tomu neuměl postavit. Nyní mi má manželka hraje vnitřní nastavení "bloky", které mám v sobě zapsané. Dokud nezměním postoj - nevyřeším, bude stále hrát stejnou roli.)

Jak probíhájí jednotlivé konzultace?

Konzultace se dělí na dvě části. Sezení trvá maximálně 2 hodiny.

První část je konzultační, kdy se klient zpovídá a upřesňuje, co ho trápí. Jsou mu pokládány dotazy, konzultujeme různé životní etapy, zážitky, popřípadě traumata.

Druhá část je terapeutická. Za pomoci různých přístupů, s klientem zpracováváme vzorce chování (bloky), které působí potíže v realitě, v běžném životě.

Jsem pouhým průvodcem klienta. Zodpovídám za proces konzultace. 

Klient svým rozhodnutím, záměrem a svou svědomitou prací zase za výsledek.

Používané metody jako například kvantové techniky, metoda RUŠ a další nejsou psychoanalýzou ani jinou psychologickou a psychoterapeutickou metodou a nenahrazují odbornou lékařskou péči.

Koučování, terapie nebo práce s talenty? Pokud nevíte, nelamte si hlavu a ozvěte se.