ONLINE SILNÉ STRÁNKY


Objev svůj osobní potenciál Gallup CliftonStrengths

https://www.gallupstrengthscenter.com/


Poznej svůj talent a schopnosti a proměň je ve své silné stránky. Připoj se k více než 20,661,067 lidem po celém světě, kteří již využívají silné stránky k dosažení svých úspěchů.


Talent je náš přirozený a unikátní způsob chování nebo myšlení, který máme vrozený nebo vytvořený od velice nízkého věku. 

Definice silné stránky popisuje nejlépe jednoduchá rovnice:

Talent (vzorec chování) x Časová investice = Silná stránka

Studie společnosti Gallup, Inc. ukázala, že nejúspěšnější lidé dosahují svých úspěchů právě díky opakovanému využívání svých silných stránek.

Společnost Gallup, Inc. v roce 2001 vytvořila test identifikující naše přirozené talenty. Všechny talenty rozdělila do 34 témat, které má každý z nás ve svém unikátním pořadí od nejsilnějšího po nejslabší. 

Níže si můžete přečíst jak probíhá práce s testem silných stránek a jeho vyhodnocením.

  • Konzultace silných stránek - ukážu Vám jak začít pracovat s Vašimi talenty. Dozvíte se všechny detaily jednotlivých reportů a také jak můžete rozvíjet své talenty.
  • Koučink silných stránek - vytvoříte si svoji osobní a vítěznou strategií, poznáte své zvládnuté/ nezvládnuté silné stránky. Dozvíte se jak pracovat ze silnými stránkami při vedení týmu a jak rozvíjet své talenty více systematicky.
  • Týmové semináře a workshopy - jsou určené pro pochopení chování jednotlivých členů týmu. Umožní Vám efektivněji přerozdělit pracovní činnosti a úkoly tak, aby každý dělal hlavně to, co ho nejvíce baví. Pomůžou Vám i jiným pochopit, proč se někdo chová tak a jiný zase jinak.

Koučování, terapie nebo práce s talenty? Pokud nevíte, nelamte si hlavu a ozvěte se.