REFERENCE

Co říkají klienti

David Lörincz

zakladatel / specialista na Facebook reklamu Modrákrev.cz

„Ahoj Danielo,doufám, že se máš skvěle. Sem tam na tebe vzpomenu. Kdo by to byl řekl, že jeden rozhovor nad minerálkou před 4 lety (díky kterému jsem dal výpověď) mě dovede o pár let až k mému úspěšnému podnikání a štěstí v partnerském životě uprostřed rýžových polí na Bali. Ještě jednou děkuji. “

Marcela Sumegová

finanční poradkyně

Ve svém životě, a to nejen pracovním, ale i osobním, jednám často s lidmi. Komunikace, naslouchání a snaha porozumět, je pro mne téměř každodenní chleba, a to ať už při jednání s klienty, tak i při společném bytí s manželem, dětmi, setkání s kamarády, přáteli či jen tak s nahodile poznanými novými lidmi. Všude je to o komunikaci, ať už verbální či neverbální.

I když se mi daří spoustě věcí porozumět, stejně se stále objevuje něco nového, s čím si v daný moment nevím rady - ať už je to vyjednávání s dětmi, nedorozumění s partnerem či klientem vzniklé okolními vlivy nebo nevyřčenými slovy.

Důležité pro mě je - naučit se s takovými momenty normálně žít. Ony jen tak nezmizí, budeme se s nimi setkávat každý den.

V tomto mi velice pomohlo setkání s Danielou a sezení u ní.

Když jsem k ní šla, cítila jsem se absolutně v pohodě a ani jsem vlastně nevěděla, s čím za ní jdu a co chci řešit. To jsem však netušila, co ve mně vše je a jak lehce a dobře se budu cítit na odchodu.

Záležitosti, které nás trápily, nezmizely, ty tady budou stále v nějaké podobě, co se však změnilo, je - můj přístup k nim a v tom to celé je.

Ať už Vás trápí cokoli, potřebujete s něčím poradit či pomoci nebo hledáte tu pravou cestu či rozhodnutí, doporučuji setkání s Danielou.

Někdy pomůže "se jen tak vykecat". Pochopíte najednou spoustu souvislostí, otevřou se Vám nové úhly pohledu a budete se na vše dívat jinými očima.

Danielo, děkuji. 😉“